Badania i trendy

badania-i-trendy-mainPoznaj najnowsze wyniki badań marketingowych oraz raporty podsumowujące rozwój rynku usług Direct Mail w Polsce i na świecie.

 

 

 

 

Direct Mail - dodatek specjalny magazynu PRESS 2022 - Badania i trendy
3 edycja raportu PRESS. Dlaczego drukowane katalogi i gazetki reklamowe są skutecznym, a przy tym najmniej irytującym kanałem sprzedaży? W najnowszym „Press” zobaczycie najciekawsze kampanie i prezentację firm działających w tym segmencie rynku. Eksperci podpowiadają, jak efektywnie wykorzystać ten kanał marketingu bezpośredniego, a praktycy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z tej branży.
Badanie - Stosunek Polaków do drukowanych materiałów marketingowych - II edycja - 2021 r. - Badania i trendy
Celem badania było poznanie opinii pracowników marketingu na temat papierowych materiałów promocyjnych (Direct Mail) na tle opinii na temat innych form komunikacji marketingowej.
Direct Mail - dodatek specjalny magazynu PRESS 2021 - Badania i trendy
Dlaczego drukowane katalogi i gazetki reklamowe są skutecznym, a przy tym najmniej irytującym kanałem sprzedaży? W najnowszym „Press” zobaczycie najciekawsze kampanie i prezentację firm działających w tym segmencie rynku. Eksperci podpowiadają, jak efektywnie wykorzystać ten kanał marketingu bezpośredniego, a praktycy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z tej branży.
Badanie - Stosunek Polaków do drukowanych materiałów marketingowych - I edycja - 2020 r. - Badania i trendy
Dlaczego materiały reklamowe dostarczane do skrzynek pocztowych są wciąż jednym ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w badaniach opinii Polaków na temat papierowych materiałów promocyjnych Direct Mail na tle opinii na temat innych form komunikacji marketingowej.
Direct Mail - dodatek specjalny magazynu PRESS 2020 - Badania i trendy
Dlaczego materiały reklamowe dostarczane do skrzynek pocztowych są wciąż jednym ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów? Odpowiedź m.in. na to pytanie można znaleźć w w 30-stronicowej sekcji o skutecznym wykorzystaniu direct mail będącej dodatkiem do magazynu „Press”.